40 egyesület versenyzői táncoltak Debrecenben

A megalakulásának 30. évfordulóját ünneplő debreceni Valcer Táncstúdió 2020. november 8-án rendezte meg a „Hajdú Kupa 2020” táncversenyt.

A versenyt az Oláh Gábor utcai Sportcsarnokban tartották meg, ahol a Felnőtt – Ifjúsági Standard, Junior Latin, Senior Standard Ranglista és a C osztályos Országos Bajnokság párosai léptek parkettre.

A versenynap folyamán 40 egyesület 130 párosa mérte össze a tudását gyermek, junior, ifjúsági, felnőtt és senior korcsoportokban.

Hajdú Kupa 2020 – eredmények

Felnőtt-Ifjúsági Standard ranglista (12 induló):
1. Bencze István, Prozlik Anna
2. Szalai Dénes Ferenc, Balla Petra
3. Kohon Patrik, Gál Dalma
4. Balga Kristóf János, Kállai Kamilla
5. Antal Krisztián, Prozlik Melinda Lenke
6. Szabó Noel Marcell, Mártha Mercédesz Laura

Senior Standard ranglista (4):
1. Kránicz József, Dobó Erika
2. Váczi Márk Dr., Váczi Noémi Katalin
3. Matkovics Gorán, Budnychenko Mariana
4. Molnár György, Molnárné Varga Irén

Junior Latin ranglista (10):
1. Kovács Péter Benedek, Vida Kamilla
2. Balázs Dominik, Kondacs Jázmin Bíborka
3. Molnár Ákos, Kiss Beatrix
4. Szarka Ágoston Szilárd, Bajáky Zsanna
5. Bódis Botond, Balassa Bíbor
6. Perjési Milán, Kiss Flamina Hanna

Felnőtt C Latin Országos bajnokság (15 induló):
1. Geleta Alex Dávid, Bende Cintia
2. Kovács Balázs, Szkala Györgyi
3. Kátai Richárd, Szőcs Barbara Veronika
4. Reszelő Dániel, Tömösközi Kata Berta
5. Rácz Ádám, Kovács Leila
6. Gehl Szabolcs, Robitschek Hanna

Felnőtt C Standard Országos bajnokság (7):
1. Loránt Gábor Dániel, Ceglédi Eszter Bernadett
2. Gépész Zoltán, Simon Júlia Rita
3. Varga Kristóf, Molnár Virág
4. Rácz Ádám, Kovács Leila
5. Matkovics Gorán, Budnychenko Mariana
6. Sisák Tamás, Kristó Noémi
7. Hevesi Dániel, Frittman Fanni

Senior I. C Latin Országos bajnokság (2):
1. Tóth György, Tóth-Horváth Gyöngyi
2. Gáspár István, Gáspárné Szilágyi Szilvia

Senior I. C Standard Országos bajnokság (2):
1. Matkovics Gorán, Budnychenko Mariana
2. Tóth György, Tóth-Horváth Gyöngyi

Senior II. C Standard Országos bajnokság (1):
1. Kincses Imre Dr., Kemény Krisztina

Senior III. C Latin Országos bajnokság (1):
1. Szabó Lajos, Szabó Hajnalka

Senior III. C Standard Országos bajnokság (1):
1. Szabó Lajos, Szabó Hajnalka

Senior IV. C Standard Országos bajnokság (1):
1. Macher Ákos Dr, Marjanek Katalin dr.

Ifjúsági C Latin Országos bajnokság (10):
1. Besenyi Norbert, Besenyi Adél
2. Pilka Zoltán, Rezes Dorka
3. Tihanyi Barnabás, Sümegi Anett Júlia
4. Gherman Catalin Nicolae, Dózsa Tímea
5. Mokánszki Bálint, Szőke Dalma
6. Korita István, Nagy Bernadett

Ifjúsági C Standard Országos bajnokság (4):
1. Besenyi Norbert, Besenyi Adél
2. Tarcsay Tamás, Béres Orsolya Eszter
3. Horváth Olivér, Szitás Alexandra
4. Závecz Roland Zoltán, Könye Rozália Ilka

Junior II. C Latin Országos bajnokság (9):
1. Gali Gergő, Szűcs Nikol Hanna
2. Rácz Norbert, Drevenka Annamária
3. Apró Marcell, Farkas Gréta Zsuzsanna
4. Kis Roland, Együd Luca
5. Oláh Regő, Pitonya Fruzsina Anikó
6. Orbán Gergő Botond, Dienes Rozi

Junior II. C Standard Országos bajnokság (4):
1. Molnár Ákos, Kiss Beatrix
2. Szőts Dávid, Cseke Krisztina
3. Marton László, Gál Viktória
4. Szabó Lóránt, Péntek-Takács Laura

Junior I. C Latin Országos bajnokság (3):
1. Bódis Botond, Balassa Bíbor
2. Perjési Milán, Kiss Flamina Hanna
3. Fehér Erik, Terdik Tímea

Junior I. C Standard Országos bajnokság (3):
1. Bódis Botond, Balassa Bíbor
2. Fehér Erik, Terdik Tímea
3. Perjési Milán, Kiss Flamina Hanna

Gyerek II. C Latin Országos bajnokság (1):
1. Halmóczki Márk, Tran Ngoc Quynh Anh

Forrás: http://.sportbanyaszat.reblog.hu – RSS

Cimke: ,

Vélemény, hozzászólás?

Hozzászólás
Név*
E-mail*
Weboldal*

Ez az oldal az Akismet szolgáltatást használja a spam csökkentésére. Ismerje meg a hozzászólás adatainak feldolgozását .