Farkas Balázs továbbjutott a fallabda Európa-bajnokságon. A magyar játékos a bukaresti kontinensbajnokság első fordulójában játék nélkül a legjobb 16 között kezdte meg a küzdelmeket az Európa-bajnokságon, és végül az orosz Vladiszlav Titov ellen 3-0-ra győzött.

Hoffmann Péter jól kezdett a román Radu Stefan Pena ellen, és ugyancsak 3-0-ra nyert. A nőknél Chukwu Hannah az ukrán Alina Bushma ellen lépett pályára a legjobb 32 között, és bár egy szettet megnyert, végül 3-1-re alul maradt.
Farkas elmondta, az első szettben mindent bevállalva játszott. „5-6 hibát ütöttem, de végig vezettem a szettben. A második és a harmadikban pedig próbáltam a következő meccsre hangolódni, és gyakorolni a pontos alapjátékot, valamint támadni, amikor van lehetőségem. Az jól ment, elégedett voltam…” – mondta Farkas Balázs.