Farkas Balázs megnyerte az összevont szegedi verseny A-kategóriáját. A világranglista 87. helyén álló fallabdázó mögött Sebők Benedek zárt másodikként, megelőzve Püski Lénárdot.

A B-kategóriában Kiss Dániel győzött, Jeszenszky Zoltán előtt. A dobogó harmadik fokára az a Chukwu Hannah állhatott fel, aki sporttörténelmet írva a közelmúltban első női magyar játékosként bejutott a TOP 100-ba a világranglistán. A tatabányai kiválóság jelenleg a 94. a rangsorban.

A verseny után Farkas Balázs elmondta: az előttünk álló időszakban hazai és nemzetközi versenyeken is ütőt ragad majd. „Szépen lassan úgy néz ki, hogy a versenyeket újra megrendezik. Májusban lesz az országos bajnokság, ezenkívül francia és dán versenyeken indulok a tervek szerint.” – árulta el a terveivel kapcsolatban Farkas Balázs, aki már több hónapja tagja a világranglistán a TOP-100-nak.